HAKKIMIZDA

{ AKLINIZDA OLANLARI HAYATA GEÇİRECEK KADAR YÜREĞİNİZ YOKSA,
ÖMRÜNÜZ CESARETLİ İNSANLARIN DEDİKODULARINI YAPMAKLA GEÇER. [LA EDRİ] }

Herşey Bir Fikirle Başlar!


Fikir oluştuğunda, bu fikri hayata geçirmek oldukça zorludur. Çeşitli süreçler, zorluklar, projeler ile fikirler ürünlere dönüşür. Fikirlerinizi ürüne dönüştürmek için ÇÖZÜM ARGE olarak fikirlerinizi projelendirip, prototip üretip, tüm testlerini yapıp, bir ürün haline getiriyoruz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için sizin gibi heyecanlanıyoruz.

Yokuşta Akmayan Ter İnişte Gözyaşı Olur!

Biliniz! Ki biz tüm işlerimizi en işi şekilde en yoğun ve sağlıklı çalışmalarla yürütmenin gayreti içerisindeyiz. Gayretimiz en iyi ürünü hazırlayıp ürünleriniz / ürünlerimiz kullanılmaya başladığında sorun yaşamamak ve ürün hizmet memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Sorun Giderme ve Güncellemeler

Hazır ürünlerinizde yaşadığınız sorunları ÇÖZÜM ARGE olarak ele alıyoruz ve en hızlı şekilde tam anlamıyla çalışır duruma getiriyoruz. Ürünlerinizle ilgili ek geliştirme ve güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz. Ürününüz her geçen gün yeni bir özellik kazanıyor.

Terzi Usulü Çalışıyoruz!

Sizin çalışma şeklinizi ürünlerimize uygun hale getirmiyoruz. Ürünlerimizi sizin isteğinize uygun çalışma siteminize göre TERZİ USULÜ hazırlıyoruz. ÇÖZÜM ARGE olarak tüm projelerinizde TERZİ USULÜ çalışmaya hazırız.

Veri Güvenliği ve Gizliliği

Biliyoruz ki fikirler en önemli değerler ve haklardandır. Fikirleriniz ve projeleriniz bizimle tam anlamıyla güvende. Kesinlikle bizimle paylaştığınız fikirler bizde kalır. GÜVENLE, GÖNÜL RAHATLIĞIYLA fikirlerinizi ve projelerinizi ÇÖZÜM ARGE ile paylaşabilirsiniz. Emanetiniz en önemli Emanetimizdir.

Hizmet, Satış ve Fiyat Politikamız!

Dürüst, Gerçek ve Doğru Fiyatlarla çalışıyoruz. Çözüm Ortağı, Toptancı, Bayi ve Son Kullanıcılarla çalışmalar yapıyoruz. Çalışma şeklimiz fiyat politikamızı belirliyor. Satın alma adet ve çalışma şeklimizle her statüye özel uyguladığımız fiyatlarla Çözüm Ortağı, Toptancı, Bayi ve Son Kullanıcılar arasındaki rekabet koşullarını gözetiyor ve bu politikamızı en ciddi şekilde sürdürüyor ve koruyoruz. Uzman ekibimizle Satış, Ürün Geliştirme, Test, Montaj, Teknik Servis, Uzaktan Destek ve Yazılım Destek hizmetlerini sunuyoruz.

Firmamız,

Plaka tanıma sistemi yazılımı, biletli otopark sistemi yazılımı, personel kontrol sistemi yazılımı, yemekhane kontrol sistemi yazılımı, spor salonu kontrol sistemi yazılımı, mobil otopark sistemi yazılımı, üreticisidir. Sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Kaliteli ürün ve sorunsuz hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Zkteco türkiye ürünlerinin tedarikçisi olan firmamız, parmakizi okuyucu, yüz tanıma, kart okuyucu, access kontrol, biometrik cihazlar, geçiş kontrol turnikeleri, xray, boy detektörü ve diğer birçok ürünün toptan satışını yapmaktayız.

Otopark ve geçiş kontrol sistemleri üzerine yoğunlaşan firmamız plaka tanıma sistemi sektör liderleri arasından yer almaktadır. Firmamız müşterilerinden aldığı geri dönüşleri, en hızlı ve tutarlı şekilde sistemlerine uygulamakta ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız Yazılım İhracatını hedeflemekte ve bu noktada çeşitli geliştirmeler yapmaktadır.

Amacımız sektörde ürün ve hizmet konusunda, en iyi noktada olmak, ülkeminizin gelişmesine ve büyümesine en iyi şekilde katkı sağlamaktır.

Saygılarımızı Sunar İyi Çalışmalar Dileriz.

ÇÖZÜM ARGE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/cozumar1/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420