Turnike Sistemi

TURNİKE SİSTEMİ

Projelerinize en uygun turnike sistemi çözümleri.

7/24 ONLİNE BİLGİ HATTI 0532 673 38 86


Turnike sistemi geçişlerin kontrollü olarak yapılması gereken alanlarda kullanılıyor. Bir çeşit denetleyici-engelleyici mekanizmadır. İnsanların belirli bir alana girmesi yada çıkış yapması durumunda girilecek yada çıkılacak alanın güvenliği ve kontrolü hedeflenmektedir. Turnike sistemleri genellikle herkesin giremeyeceği yada girmesinin istenmediği özel alanlarda kullanılmaktadır. Kartlı, parmak izli, yüz tanımalı yada kameralı sistemler ile tümleşik olarak çalışabilir. Ve güvenlik kontrollü ve manuel de kullanımı mümkündür. Kullanılacak alana ya da senaryoya göre turnike modeli seçilir. Her turnike modelinin farklı işlevleri vardır. Örneğin bir stadyum girişinde boy turnikesi kullanılması gerekli iken bir metro girişinde tripod turnike seçilmelidir.


TURNİKE SİSTEMİ PAKETLERİMİZ


TURNİKE FİYATLARIMIZ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Turnike Sistemi Projelerimizden Bazıları

Turnike Sistemi Çeşitleri

Turnike sistemi kategorisinde en çok kullanılmakta olan ürün ise tripod turnike dediğimiz 3 kollu turnikelerdir. 120 derece açılı 3 adet koldan oluşur. Turnike yaya geçişi sırasında geçiş yapanları tek tek içeri alma işine yarar. Farklı ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanabilmesi adına çok sayıda turnike sistemi çeşitleri bulunuyor.

Bir defa verilen bir kontakla sadece 1 kişi geçiş yapabilir. İkinci kişinin geçiş yapmasının engel olunur. Bu senaryoyla hedeflenen kartı olan, etkisi olanın geçiş yaparak arkasından gelen yetkisiz kişinin geçişi engellenebilmektedir.


Hızlı Geçiş Turnikeleri

Üst düzey mekanlar, estetik camlı giriş turnikeleri.

3 Kollu Tripod Turnikeler

tansa tripod turnike

Turnike sistemleriyle yapılabilen diğer senaryo, ücretlendirme alanları. Müze girişinde satın alınılmış bilet, turnike üzerindeki barkod okuyucuya okutularak kişi geçiş yapar. Farklı alanlarda insanlar, istenilen alana biletle giriş yapabilir.

Boy Turnike Sistemi

tansa boy turnikesi

Stadyumlarda önceden satın alınan bilet turnike üzerindeki okuyucuya okutularak geçiş yapılır. Ve aynı bilet ile bir başkası ikinci kere okutarak içeriye giriş yapması engellenmiş olur.

Spor salonu yazılımları , yemekhane yazılımları, şantiye kontrol yazılımları gibi birçok yazılım ile desteklenir. Boy turnike sistemi, fonksiyonel olarak kullanılması gereken alanlarda maksimum performansı bağlı olduğu otomasyon ile birlikte yüksek verimlilikte sağlayabilmektedir.

Engelli Geçiş Turnike Sistemleri

tansa engelli turnikesi

Engelli geçiş turnike sistemleri, engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak tasarlanmıştır. Örnek bir görsel çeşidi bu şekildedir. Sistemlerimiz ile ilgili ayrıntıları özel olarak görüşebilmek adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Turnike sistemi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Önemli hususlardan biri turnikenin kullanılacağı alanın hava koşullarıdır. Günümüzde paslanmaz turnikelerin yerini boyalı ve yarı paslanmaz turnikelerde aldığı için (maliyet düşürme amaçlı) kullanılan materyalin doğru seçilmesi gerekmektedir.

Hızlı Geçiş Turnikeleri

tansa hızlı geçiş turnikesi

Eğer kullanılacak turnike dış ortamda kullanılacak ise. Ve yağmur suyuna maruz kalacak ise. Paslanmaz turnike kullanımını öneriyoruz. Kullanılacak turnike sistemi iç ortamda kullanılacaksa. Ve yağmur ve sıvı teması olmayacak ise boyalı yada yarı paslanmaz dediğimiz turnike çeşitleri de kullanılabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta iç ortam olmasına rağmen rutubet nem gibi faktörlerinde göz önünde bulundurulmasıdır. Yağmur suyu değmemesine rağmen nem yada rutubetten doğan sebeplerden dolayı da boyalı bir turnikenin paslanacağı unutulmamalıdır. Hizmet, Satış ve Fiyat Politikamız! Dürüst, Gerçek ve Doğru Fiyatlarla çalışıyoruz. Çözüm Ortağı, Toptancı, Bayi ve Son Kullanıcılarla çalışmalar yapıyoruz. Çalışma şeklimiz fiyat politikamızı belirliyor. Satın alma adet ve çalışma şeklimizle her statüye özel uyguladığımız fiyatlarla Çözüm Ortağı, Toptancı, Bayi ve Son Kullanıcılar arasındaki rekabet koşullarını gözetiyoruz. Ve bu politikamızı en ciddi şekilde sürdürüyor ve koruyoruz.  Uzman ekibimizle Satış, Ürün Geliştirme, Test,  Montaj, Teknik Servis, Uzaktan Destek ve Yazılım Destek hizmetlerini sunuyoruz.


Firmamız : Plaka tanıma sistemi yazılımı, biletli otopark sistemi yazılımı, personel kontrol sistemi yazılımı, yemekhane kontrol sistemi yazılımı, spor salonu kontrol sistemi yazılımı, mobil otopark sistemi yazılımı, turnike sistemi üreticisidir. Sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Kaliteli ürün ve sorunsuz hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Tansa, Atlas, Zkteco, Bft markalarının toptan satışılarını yapmaktayız. Firmamız, parmak izi okuyucu, yüz tanıma, kart okuyucu, access kontrol, biometrik cihazlar, geçiş kontrol turnikeleri, xray, boy detektörü gibi diğer birçok ürününde toptan satışını yapmaktadır.


Hizmetlerimiz : Personel Geçiş Kontrol ve Otopark ve geçiş kontrol sistemleri üzerine yoğunlaşan firmamız plaka tanıma sistemi üzerine sektör liderleri arasından yer almaktadır. Firmamız müşterilerinden aldığı geri dönüşleri, en hızlı ve tutarlı şekilde sistemlerine uygulamakta ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Firmamız tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Yazılım İhracatını hedeflemekte ve bu noktada çeşitli geliştirmeler yapmaktayız. Amacımız sektörde ürün ve hizmet konusunda, en iyi noktada olmak. Ülkemizin gelişmesine ve büyümesine en iyi şekilde katkı sağlamaktır. ÇÖZÜM ARGE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.


Turnike Sistemi Fiyatları

Turnike fiyatları, ürünün mevcut özelliğine, çalışma prensibine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Üç kollu tripod turnike sistemleri, engelli geçiş turnike sistemleri fiyatları arasında farklılık oluyor. Firmamız, farklı siparişlere özel uygun fiyat ile hizmet vermektedir.

Turnike Sistemi Firması

Turnike sistemi siparişi ile ilgili detayları görüşebilmek için firmamız ile iletişime geçilebilir.