Otopark Malzemeleri

 

Otopark Malzemeleri

Otopark ekipmanları ve Otopark Geçiş Kontrol Sistemleri

 

 

Otopark Malzemeleri ve otoparklarda kullanılan çeşitli ürünleri bulabileceğiniz web sitemize hoş geldiniz.Otoparklarda kullanılan tüm ekipman ve malzemelerin tedariğini yapabilmekte olan firmamız özellikle otopark sistemleri üretimi üzerine ağırlıklı olarak faaliyet göstermektedir.

Otopark Malzemeleri Çeşitleri

Otopark Delinatörü

otopark_delinatoruOtopark malzemeleri grubunda yoğun kullanılan bir üründür. Trafik ve iş güvenliğini sağlayan bir trafik malzemesidir. Delinatörler genellikle otoyol, otopark, inşaat sahası, cadde ve sokak başında araçları yönlendirmek için kullanılmaktadır. Delinatörler sağlam yapısı sayesinde darbelere ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Gece görüşünü arttırmak için delinatörler, reflektif malzeme ile kaplıdır. İstenildiğinde vida ile yere veya asfalta sabitlenebilir. 

Trafik Konisi

PVC Trafik Konisi yollarda, caddelerde trafik emniyetini sağlamak için, işyeri önlerinde, parklarda, oyun alanlarında farklı amaçlarla kullanılmaktadır. PVC Trafik Konileri esnek yapılarıyla darbe ve ezilmelere karşı dayanıklıdır. Bu nedenle yoğun araç trafiğinin olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Şerit Bariyer

Kromajlı Şerit Bariyer, paslanmaz gövdeye sahip olup, iç ve dış mekanlarda güvenle kullanılabilen profesyonel bir üründür. 201 kalite paslanmaz malzemeden üretilmiş olup, ürün yüksekliği 91 cm dir. Şerit bariyerlerin dört yönlü bağlanabilme özelliği bulunmaktadır. Şerit uzunluğu 3 metredir.

Otopark Stoperi

Araç Stoperi 1,8 metre uzunluğunda olup, 11-13 cm yüksekliğindedir. Sarı elektrostatik fırın toz boya ile boyanmış olup, sarı renk gece görüş sağlamak amacıyla kullanılmıştır.  Yere bağlanan flanşlarda 3 adet delik bulunup toplam 6 adet 10 x 120 mm Trifon vida ve 16 mm plastik dubel ile zemine son derece sağlam bağlantı sağlanır. Boru çapı 6 cm olup, kalınlığı 2 mm dir. Flanş kalınlığı 3mm dir. 

Yol Kasisi

Kauçuk Hız Kesici; giriş – çıkışın kontrollü olması gereken durumlarda aracın yavaşlatılması için, araç ve yaya güvenliği için araç hızını düşürmek amaçlı kullanılır. Üzerinde bulunan reflektörler sayesinde gece maksimum görünme sağlar. Trifon vida ve dübel ile asfalta veya beton zemine montajı yapılır.

Kauçuk Hız Kesici parçalarının her birinin uzunluğu 50 cm olup ürün derinliği 40 cm yüksekliği ise 4,5 cm’dir. Set oluşturmak amacıyla kullanım yerinin uzunluğuna göre gerektiği kadar parça sipariş edilir. Her bir setin başı ve sonuna iki adet hız kesici kapağı monte edilerek setin dayanıklılığı artırılır ve geçiş esnasında araç tekerlerinin zarar görmesi engellenir.

Yol Kapanı

Otopark Malzemelri arasında sıkça kullanılan bir ürün olan yol kasisi kapanı tasarımı sayesinde zemine kolay uygulama özelliğine sahiptir. İçindeki yay tahriki mekanizması sayesinde sesiz çalışma özelliğine sahiptir. Yeni sistem kasis kapanlar da, asfalt kesme, beton kırma, demir, çimento, kalıp gibi işçilik gerektiren ve ek masraf çıkartan uygulamalara gerek yoktur. Eski sistem yer tuzakları gibi ses çıkarmazlar.       

Yol kapanı kasisi Uzunluğu 50 cm Yol kasisi Kapak uzunluğu ise 9 cm dir. Tüm hesaplarınızı buna göre yapmalısınız. Her bir kasis kapanında 6 adet Dübel ve cıvata Her bir kasis kapanı kapağında 2 adet dübel cıvata takımı bulunmaktadır. Sipariş adetine göre dübel ve cıvata ücretsiz olarak gönderilecektir. 

Trafik Lambası

Otopark malzemeleri gurubunda satılmakta olan ürünümüz, otopark girişleri, trafik eğitim alanları, açılır kapılar, tesis içi uyarı amaçlı kullanılabilen 100 mm çaplı sinyal verici güçlü yansıtma ışığı ve modern kasası ile tercih edilmektedir.. Polikarbonat gövdeden üretilmiştir. Sinyal vericilerin çapı 10 cm dir. Talep doğrutusunda 12/24 veya 220 Volta uygun olarak üretilebilmektedir.

Trafik Aynası

Dış Bükey Akrilik Trafik ve Güvenlik Aynaları, darbeye dayanıklı akrilik malzemeden üretilmektedir.
Darbe mukavemeti – Akrilik lensli aynalar darbelere karşı camdan en az 10 kat fazla dayanıklıdır.
Hafiflik – Akrilik Trafik Aynaları, cam aynaların ağırlığının yarısından daha hafiftir.
Akrilik trafik aynalarında güvenlik – Lensin kırılması durumunda ortaya çıkabilecek yaralanmaları önler. Ağır darbelerle kırılsa bile, kırılan parçaların kenarları keskin değildir ve yavaş çarparlar.
Berraklık – akrilik trafik aynası, standart cam aynalara göre % 20 daha berrak görüntü verirler.Dış Bükey Akrilik Trafik Aynalarında ; zaman içinde cam aynalarda oluşan SIR bozulmaları ve KARARMALAR görülmez.Trafik aynaları doğal hava şartlarına dayanıklı üretilmiştir.

Araç Altı Arama Aynası

otopark malzemeleriAraç altı arama aynası, güvenlik açısından kontrol amaçlı kullanılan, kullanım açısından birçok güvenlik şirketi ve bireysel kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. Araç altı kontrol aynası, araba altı arama aynası olarak da bilinen güvenlik aynalarıdır. Özellikle devlet kurumları, site yönetimleri, bloklar, konut girişleri, alışveriş merkezleri, askeri alanlar, nizamiye girişleri, emniyet merkezi, polis karakolları, oto tamircileri, muayene istasyonları, otopark sahiplerinin, özel ve tüzel işletmelerin kullandığı bir üründür. Güvenilir, rahat kontrol edilebilir bir önlem almak amacıyla kullanım kolaylığı sağlayan bir araçtır. Araç altı arama aynaları akrilik lensli olup kolay kırılmaz. Feneri sayesinde net görünürlük sağlar. Otoparklar için plaka tanıma sistemi konusunda da firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.